"Nasza strategia wzrostu sprzedaży paliw płynnych zdecydowanie się sprawdza" - Robert Brzozowski, prezes UNIMOT | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
29 maj 2017, 06:39

"Nasza strategia wzrostu sprzedaży paliw płynnych zdecydowanie się sprawdza" - Robert Brzozowski, prezes UNIMOT

Od debiutu multienergetycznej Grupy UNIMOT na rynku głównym GPW mijają już 3 miesiące. Spółka w tym czasie rozwijała się i zaczęła inwestować środki pozyskane w trakcie emisji akcji. Już niebawem, bo 30 maja poznamy wyniki finansowe UNIMOT za I kwartał 2017. O nich, o prowadzonych inwestycjach, przyszłości spółki oraz o rynku paliwowo-energetycznego będziemy mieli okazję porozmawiać na czacie inwestorskim z prezesem UNIMOT, Robertem Brzozowski. Spotkanie odbędzie się, w czwartek, 1 czerwca 2017 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem spółki UNIMOT – Robertem Brzozowskim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat wyników finansowych za I kwartał 2017 r., prowadzonych inwestycji m.in. w rozwój sieci stacji paliw AVIA w Polsce, czy aplikację Tankuj24 oraz o przyszłości spółki i rynku paliwowo-energetycznego.

Spotkanie rozpocznie się we czwartek, 1 czerwca 2017 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.