Czat z Robertem Brzozowskim, prezesem spółki UNIMOT | StrefaInwestorow.pl

Czat z Robertem Brzozowskim, prezesem spółki UNIMOT

UNIMOT to spółka z NewConnect i jeden z największych, niezależnych energetycznych graczy na rynku polskim. Firma prowadzi działalność w zakresie obrotu: olejem napędowym, LPG, gazem ziemnym i energią elektryczną. Dzięki dynamicznemu rozwojowi awansowała aż o 169 miejsc w tegorocznym rankingu 500 największych firm dziennika „Rzeczpospolita”.

W I kwartale 2016 zysk netto UNIMOT wzrósł o 283 % i wyniósł 7,8 mln zł, przychody są wyższe o 34% r/r i wyniosły 378,3 mln zł. Spółka chce w tym roku zrealizować przychody na poziomie 1,6 mld zł i zysk netto 15,2 mln zł. Celem na ten rok jest też przejście na parkiet główny GPW.

O tym wszystkim oraz o planach UNIMOTU na najbliższe kwartały będzie można porozmawiać z prezesem spółki, Robertem Brzozowskim, na czacie inwestorskim, który odbędzie się w czwartek, 19 maja 2016 r. o godz. 11:00.

Zobacz także: Czat UNIMOT 2017 - "Planujemy otwarcie 15 stacji AVIA do końca tego roku i 100 do końca 2020" - Robert Brzozowski, prezes UNIMOTU na czacie

Dynamiczny wzrost w ciągu ostatnich trzech i pół roku

Kolejny dobry kwartał potwierdza, że UNIMOT znajduje się obecnie na ścieżce wzrostu, a jak zapowiada prezes, spółka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa:

Obecnie jesteśmy jednym z największych, niezależnych dystrybutorów paliw płynnych w kraju, a naszą ambicją jest być krajowym liderem na wszystkich polach naszej multienergetycznej oferty. Chcemy być najbardziej aktywnym graczem na rynku paliwowo-energetycznym w Polsce, tworzyć trendy i wyznaczać kierunki jego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że uda nam się osiągnąć ten cel dzięki inwestycjom w ludzi oraz nowe technologie

to fragment listu do akcjonariuszy Roberta Brzozowskiego - prezesa zarządu UNIMOT SA

Komentarz Prezesa na temat wyników rocznych UNIMOT za 2015 rok

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z Prezesem UNIMOT S.A.– Robertem Brzozowskim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat planowanego przez spółkę przejścia na rynek główny GPW i emisji akcji, wyników finansowych pierwszego kwartału 2016 r., a także dalszych planów spółki. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub za pośrednictwem aplikacji do czatu (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.