Czat z Przemysławem Weremczukiem, prezesem spółki Geotrans | StrefaInwestorow.pl

Czat z Przemysławem Weremczukiem, prezesem spółki Geotrans

Geotrans to spółka z NewConnect, która działa w branży ochrony środowiska. Spółka dynamicznie się rozwija i wypłaca dywidendy. Geotrans zajmuje się zagospodarowywaniem ustabilizowanych, komunalnych osadów ściekowych oraz ubocznych produktów spalania. Ponadto, rekultywuje tereny zdegradowane, takie jak składowiska odpadów. Spółka potrafi to robić w innowacyjny sposób i już udowodniła, że umie na tym zarobić.

W ostatnim roku Geotrans bardzo zwiększył zasięg działania i obecnie jego usługi są świadczone w 8 województwach. Przełożyło się to na rekordowe wyniki w 2015 r., zarówno pod względem przychodów, jak i zysków. Obecnie, po pierwszym półroczu 2016 roku, spółka może pochwalić się przychodami z podstawowej działalności wyższymi niż za cały 2015 rok.

W tym półroczu wygenerowaliśmy przychody wyższe niż w całym 2015 r. Spodziewamy się też dobrego, drugiego półrocza. Oczekujemy, że drugi kwartał powinien być lepszy od analogicznego w 2015 r.

mówi Przemysław Weremczuk, prezes zarządu Geotrans SA

Ponadto, Spółka rozwija skalę działalności poprzez akwizycje. W czerwcu Geotrans przejął Kompanię Elektryczną – spółką inżynieryjno-projektową. To krok milowy, który pozwoli Geotransowi zbudować kompleksową ofertę dla bliskiej Spółce branży wodno-kanalizacyjnej. Co więcej, akwizycja pozwoli Spółce dodatkowo poprawić wyniki finansowe.

O tym wszystkim, oraz o planach Geotransu na najbliższe kwartały, będzie można porozmawiać z prezesem spółki, Przemysławem Weremczukiem, na czacie inwestorskim, który odbędzie się w poniedziałek, 29 sierpnia 2016 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z Prezesem Geotrans S.A.– Przemysławem Weremczukiem, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki Geotrans, sytuacji finansowej, wyzwań na 2016 r., planów dalszej ekspansji i rozwoju oraz trendów na rynku ochrony środowiska. Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 29 sierpnia 2016 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub za pośrednictwem aplikacji do czatu (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.