Czat z Jarosławem Ostrowskim, Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki IPO 3D, która dokona skupu akcji spółki Zortrax | StrefaInwestorow.pl

Czat z Jarosławem Ostrowskim, Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki IPO 3D, która dokona skupu akcji spółki Zortrax

W połowie września lider druku 3D w Polsce, spółka Zortrax podpisała porozumienie z Polskim Domem Maklerskim oraz IPO Doradztwo Kapitałowe. Jego celem jest przeprowadzenie skupu akcji spółki od zainteresowanych akcjonariuszy, którzy chcą wyjść z inwestycji ze względu na przesunięcie debiutu giełdowego spółki na 2017 rok. Właśnie dziś rozpoczynają się zapisy na obligacje IPO3D S.A., spółki powstałej w ramach tego porozumienia.

Celem oferty jest uzyskanie przez IPO3D do 2,5 mln euro, które zostaną przeznaczone na wykup akcji Zortrax. Nie są to jednak zwykłe obligacje, ponieważ zysk uzyskany z inwestycji będzie uzależniony od wartości akcji spółki Zortrax. Warto również zauważyć, że jeszcze nigdy na polskim rynku kapitałowym nie pojawił się tego typu instrument.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z Przewodniczącym Rady Nadzorczej IPO3D S.A. – Jarosławem Ostrowskim, podczas którego nasz gość z chęcią odpowie na wszystkie pytania na temat spółki IPO3D, porozumienia spółki Zortrax z Polskim Domem Maklerskim i IPO Doradztwo Kapitałowe, konstrukcji niespotykanej do tej pory na polskim rynku kapitałowym obligacji oraz potencjału z jakim wiąże się inwestycja w obligacje.

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 3 października 2016 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.