Co dalej z polską giełdą? - czat z Sebastianem Buczkiem, prezesem Quercus TFI | StrefaInwestorow.pl

Co dalej z polską giełdą? - czat z Sebastianem Buczkiem, prezesem Quercus TFI

2016 rok na polskiej giełdzie nie należy do najlżejszych. Nastroje rynkowe też nie napawają optymizmem. Czy to sygnały ostrzegawcze, czy idealny sygnał dla kontrarian? Czy warto w tym momencie interesować się polską giełdą, czy raczej spojrzeć na inne rynki? Czy wciąż można pokonać rynek? Na wszystkie te pytania i nie tylko postaramy się udzielić odpowiedzi na czacie inwestorskim z Sebastianem Buczkiem, założycielem i prezesem Quercus TFI. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 18 października 2016 r., o godz. 12:00. Gorąco zapraszamy!

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z twórcą i prezesem Quercus TFI, Sebastianem Buczkiem, podczas którego nasz gość z chęcią odpowie na wszystkie pytania na temat sytuacji na rynkach finansowych, polskiej giełdy i rynków zagranicznych, a także na temat spółki Quercus i strategii stosowanych w funduszu.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 18 października 2016 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.