Czat z Marcinem Halickim, Prezesem Zarządu BRASTER | StrefaInwestorow.pl

Czat z Marcinem Halickim, Prezesem Zarządu BRASTER

Trwają zapisy na obligacje spółki BRASTER. W pierwszym okresie odsetkowym ich oprocentowanie wyniesie 7,5%. Pieniądze z emisji mają być przeznaczone na dalszy rozwój i na rozpoczęcie ekspansji zagranicznej. To oferta dla inwestorów, którzy chcą wspierać rozwój urządzenia do wykrywania raka piersi i wierzą w jego sukces. Właśnie dlatego, już 22 listopada, o godz. 13:00, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na czat inwestorski, z prezesem spółki BRASTER Marcinem Halickim.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z Prezesem BRASTER S.A. – Marcinem Halickim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki, sytuacji finansowej, urządzenia Braster, planów dalszego rozwoju i wykorzystania środków pozyskanych z emisji obligacji.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 22 listopada 2016 r. o godz. 13:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.