Czat z Piotrem Surmackim, Prezesem Zarządu Fachowcy.pl Ventures | StrefaInwestorow.pl

Czat z Piotrem Surmackim, Prezesem Zarządu Fachowcy.pl Ventures

Dzisiaj rozpoczynają się zapisy na obligacje Fachowcy.pl Ventures, spółki notowanej na rynku New Connect, rozwijającej technologie wspomagające pozyskanie nowych klientów i zleceń z internetu. Spółka oferuje 2-letnie obligacje o stałym rocznym oprocentowaniu w wysokości 8,5% oraz odsetkami wypłacanymi kwartalnie. Pieniądze z emisji mają zostać przeznaczone na rozpoczęcie ekspansji zagranicznej. Oferta jest skierowana do inwestorów widzących potencjał w nieprzeciętnym modelu biznesowym, który pozwala spółce na regularne zwiększanie liczby klientów z miesiąca na miesiąc.

Właśnie dlatego, już we wtorek 17 stycznia 2017 r., o godz. 12:00, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na czat inwestorski, z prezesem spółki Fachowcy.pl Ventures – Piotrem Surmackim.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z Prezesem Fachowcy.pl Ventures S.A. – Piotrem Surmackim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki, sytuacji finansowej, szczegółów związanych z planowaną ekspansją zagraniczną oraz niedawnej transakcji przejęcia od Grupy Wirtualna Polska serwisu Favore.pl.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 17 stycznia 2016 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.