Czat inwestorski z Łukaszem Rosińskim, Wiceprezesem The Farm 51 Group | StrefaInwestorow.pl

Czat inwestorski z Łukaszem Rosińskim, Wiceprezesem The Farm 51 Group

Dziś rozpoczynają się zapisy na obligacje The Farm 51 Group S.A., notowanego na rynku New Connect polskiego dewelopera gier i aplikacji, który coraz bardziej koncentruje się na tworzeniu aplikacji wykorzystujących Wirtualną Rzeczywistość (VR) oraz Rozszerzoną Rzeczywistość (AR). Spółka oferuje 2-letnie obligacje o stałym rocznym oprocentowaniu w wysokości 8,0% oraz odsetkami wypłacanymi kwartalnie. Pieniądze z emisji mają zostać przeznaczone na zwiększenie kapitału obrotowego m.in. na wkład własny do projektów realizowanych w ramach dotacji z programu GameINN. Oferta jest skierowana do inwestorów widzących potencjał w innowacyjnych rozwiązaniach spółki. Właśnie dlatego, już 31 stycznia, o godz. 12:00, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na czat inwestorski, z Wiceprezesem spółki The Farm 51 – Łukaszem Rosińskim.

Już teraz zapraszamy do  zadawania pytań.

Zapraszamy na czat z Wiceprezesem The Farm 51 Group S.A. – Łukaszem Rosińskim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki, sytuacji finansowej, szczegółów związanych z premierami najnowszych tytułów spółki („Get Even”, „World War 3”) oraz potencjale jaki drzemie w technologiach VR i AR.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 31 stycznia 2016 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.