Zaoferujemy innowacje dla najbardziej dochodowych dziedzin medycyny - czat inwestorski z Zarządem Synektik | StrefaInwestorow.pl

Zaoferujemy innowacje dla najbardziej dochodowych dziedzin medycyny - czat inwestorski z Zarządem Synektik

14 lutego inwestorzy poznają wyniki finansowe Synektik za IV kwartał 2016 r. 31 stycznia notowany na głównym rynku GPW wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań dla diagnostyki obrazowej i medycyny nuklearnej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej opublikował natomiast strategię na lata 2017-2021. Jej realizacja ma doprowadzić do istotnego wzrostu skali biznesu spółki. Ambicją Synektik jest nawet czterokrotny wzrost marży EBITDA wobec średniej z lat 2014-2016 na poziomie 8 proc. Synektik oczekuje, że wdrożenie nowej Strategii pozwoli na osiągnięcie średniorocznego wzrostu przychodów w latach 2017-2021 na poziomie 30-40 proc.

Już w najbliższy czwartek, 16 lutego 2017 r., o godz. 11:30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na czat inwestorski z Cezarym Kozaneckim i Dariuszem Koreckim - Prezesem i Wiceprezesem Synektik, podczas którego odpowiedzą oni na pytania, dotyczące wyników i planów rozwoju spółki.

 

Już teraz zapraszamy do  zadawania pytań

Zapraszamy na czat z Zarządem Synektik, w trakcie którego nasi goście chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania na temat spółki, wyników i planów rozwoju.

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 16 lutego 2017 r., o godz. 11:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.