Ekspansję zagraniczną chcemy rozpocząć jak najszybciej - czat inwestorski z Prezesem Zarządu Braster S.A. Marcinem Halickim | StrefaInwestorow.pl

Ekspansję zagraniczną chcemy rozpocząć jak najszybciej - czat inwestorski z Prezesem Zarządu Braster S.A. Marcinem Halickim

Notowany na głownym rynku GPW producent unikalnego urządzenia do samodzielnego badania piersi wkrótce ma rozpocząć ekspansję zagraniczną. Planowany rozwój międzynarodowy ma doprowadzić do istotnego wzrostu skali biznesu Spółki. O tych i o innych planach Brastera będziemy mogli się dowiedzieć na czacie inwestorskim, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 9 marca 2017 r. o godz. 12:00.

W czwartek, 9 marca o godz. 12:00 zapraszamy na czat z z Prezesem Zarządu Braster S.A. Marcinem Halickim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki i aktualnych planów rozwoju.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 9 marca 2017 r., o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.