"W Polsce rozpoczął się trend na energetykę ze słońca" - czat inwestorski z Prezesem Zarządu Columbus Energy S.A. Dawidem Zielińskim | StrefaInwestorow.pl

"W Polsce rozpoczął się trend na energetykę ze słońca" - czat inwestorski z Prezesem Zarządu Columbus Energy S.A. Dawidem Zielińskim

Columbus Energy S.A. to notowana na NewConnect firma energetyczna, będąca liderem na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. 14 marca br. spółka rozpoczęła pierwszą w historii firmy publiczną ofertę obligacji, w ramach której oferuje inwestorom 2-letnie obligacje o stałym oprocentowaniu wynoszącym 9,2% w skali roku. Zapisy trwać będą do 28 marca 2017 r. Spółka jest otwarta na komunikację i pytania inwestorów, dlatego już we wtorek 21 marca br., o godz. 11:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą obligacji i bieżącą sytuacją Columbus Energy na czat inwestorski z jej Prezesem, Dawidem Zielińskim.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem spółki Columbus Energy – Dawidem Zielińskim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki, perspektyw rozwoju rynku oraz trwającej oferty obligacji.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 21 marca 2017 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.