"Chcemy stworzyć narodowego czempiona w branży maszyn górniczych" - czat inwestorski z Mirosławem Bendzerą, Prezesem Zarządu FAMUR | StrefaInwestorow.pl

"Chcemy stworzyć narodowego czempiona w branży maszyn górniczych" - czat inwestorski z Mirosławem Bendzerą, Prezesem Zarządu FAMUR

Rozpoczyna się integracja FAMURU z Kopeksem. Transakcja nabycia przez FAMUR akcji Kopeksu otwiera nowy rozdział w historii polskich producentów maszyn górniczych, zastępując dotychczasową rywalizację pomiędzy krajowymi konkurentami szeroką współpracą. Połączenie potencjału FAMURU i Kopeksu pozwoli na budowę silnej, polskiej firmy z pozycją lidera w regionie i liczącego się gracza na arenie międzynarodowej. O szczegółach transakcji, o aktualnej sytuacji spółki oraz o planach dalszej międzynarodowej ekspansji będziemy rozmawiać na czacie inwestorskim z Mirosławem Bendzerą, Prezesem Zarządu FAMURU.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 18 maja 2017 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.