"Zakup mieszkania jest bardziej stresujący niż ślub, chcemy to zmienić" - czat z Jarosławem Święcickim prezesem Morizon | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
13 cze 2017, 16:15

"Zakup mieszkania jest bardziej stresujący niż ślub, chcemy to zmienić" - czat z Jarosławem Święcickim prezesem Morizon

Morizon to technologiczna platforma nieruchomościowo-finansowa umożliwiająca wyszukiwanie, finansowanie i wspierająca dokonywanie transakcji na rynku nieruchomości. Jej rozwiązania technologiczne ułatwią i znacznie przyspieszą proces zakupu nieruchomości i zautomatyzują proces kredytowy. Elementem realizacji tej strategii jest przejście spółki z NewConnect na główny rynek GPW. Jest to połączone z emisją akcji, na które zapisy trwać będą do 21 czerwca. O szczegółach IPO i planach rozwoju będzie można porozmawiać w trakcie czatu z prezesem zarządu Morizon, Jarosławem Święcickim, który odbędzie się w poniedziałek, 19 czerwca 2017 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu Grupy Morizon, Jarosławem Święcickim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat trwającego IPO spółki, celów emisyjnych i planów rozwoju technologiczno-finansowej firmy.

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 19 czerwca 2017 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.