„Naszym celem strategicznym jest rozwój w obszarze gier free to play” - czat inwestorski z Jakubem Wolffem, prezesem The Dust | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
18 sie 2017, 16:45

„Naszym celem strategicznym jest rozwój w obszarze gier free to play” - czat inwestorski z Jakubem Wolffem, prezesem The Dust

The Dust to spółka działająca w segmencie produkcji gier mobilnych, która zamierza zadebiutować na rynku NewConnect. Zapisy na akcje spółki w ramach IPO ruszają już 22 sierpnia i będą trwać do 29 sierpnia. Pozyskane środki The Dust chce przeznaczyć na dalszy rozwój, w tym przede wszystkim na zintensyfikowanie działalności na rynku gier mobilnych w modelu F2P. Zapisy dla inwestorów indywidualnych trwać będą do wtorku, 29 sierpnia 2017 r. Inwestorów zainteresowanych ofertą akcji, rynkiem gier oraz aktualną sytuacją spółki The Dust zapraszamy na czat z jej Prezesem, Jakubem Wolffem, który odbędzie się już w środę, 23 sierpnia 2017 r. o godz. 13:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem spółki The Dust – Jakubem Wolffem, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki, dynamicznie rosnących wyników finansowych, perspektyw rozwoju spółki opartych na realizacji gier własnych w modelu free to play oraz na temat oferty akcji.

Spotkanie rozpocznie się w środę, 23 sierpnia 2017 r. o godz. 13:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.