Sytuacja finansowa i perspektywy rozwoju Grupy CIECH - czat inwestorski po wynikach finansowych za I półrocze 2017 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
22 sie 2017, 10:57

Sytuacja finansowa i perspektywy rozwoju Grupy CIECH - czat inwestorski po wynikach finansowych za I półrocze 2017

CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami, będąca liderem w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Już w czwartek, 24 sierpnia 2017 r. poznamy wyniki finansowe spółki za I półrocze 2017 r. O nich i o perspektywach rozwoju Grupy CIECH będzie można porozmawiać z przedstawicielami spółki na czacie inwestorskim, który odbędzie się dzień później, 25 sierpnia 2017 r. o godz. 12:00.

W czacie inwestorskim spółkę CIECH reprezentować będą Artur Osuchowski, Członek Zarządu oraz Mirosław Wojtaszko, Szef Pionu Finansowo-Księgowego. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 25 sierpnia 2017 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.