Adiuvo Investments, czyli inwestowanie w innowacyjne projekty biomedyczne – czat inwestorski z członkiem Zarządu spółki, Anną Aranowską-Bablok | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
09 paź 2017, 10:00

Adiuvo Investments, czyli inwestowanie w innowacyjne projekty biomedyczne – czat inwestorski z członkiem Zarządu spółki, Anną Aranowską-Bablok

Adiuvo Investments to spółka skupiająca się na selekcji, rozwoju, finansowaniu i komercjalizacji innowacyjnych projektów biomedycznych. W jej portfolio znajdują się m.in. spółki: Carocelle, Cambridge Chocolate Technologies, Estechoc czy Airway Medix, która sfinalizowała już pierwszą transakcję sprzedaży innowacyjnej Technologii CSS za ponad 44 mln zł. Zapraszamy na czat inwestorski z Anną Aranowska-Bablok, członkiem Zarządu Adiuvo Investments i Airway Medix, na którym rozmawiać będziemy o sytuacji spółki i planach jej rozwoju. Spotkanie odbędzie się w piątek, 13 października 2017 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 13 października 2017 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.