Już wkrótce wyniki finansowe Grupy AMBRA za I kwartał 2017/2018 – zapraszamy na czat z zarządem spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
07 lis 2017, 14:26

Już wkrótce wyniki finansowe Grupy AMBRA za I kwartał 2017/2018 – zapraszamy na czat z zarządem spółki

Ambra to czołowy producent, importer i dystrybutor win w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka osiągnęła bardzo dobre wyniki finansowe za rok obrotowy 2016/2017 i wypłaciła akcjonariuszom najwyższą w historii dywidendę. Wkrótce zaś poznamy jej wyniki za kolejny kwartał. Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu spółki, Robertem Ogórem oraz wiceprezesem, Piotrem Kaźmierczakiem, na którym rozmawiać będziemy o wynikach finansowych spółki po I kwartale nowego roku obrotowego oraz o planach dalszego rozwoju Grupy. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 13 listopada 2017 r. o godz. 14:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada 2017 r., o godz. 14:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.