"Wspieramy sprzedaż naszych klientów w komunikacji, marketingu internetowym i big data" – czat z przedstawicielami SARE po wynikach za III kwartał 2017 r. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
17 lis 2017, 11:26

"Wspieramy sprzedaż naszych klientów w komunikacji, marketingu internetowym i big data" – czat z przedstawicielami SARE po wynikach za III kwartał 2017 r.

Grupa SARE działa w branży komunikacji i marketingu w Internecie. Koncentrując się na segmencie marketing automation, pomaga w zwiększaniu sprzedaży produktów i usług swoich klientów. Już wkrótce, bo 23 listopada 2017 r. poznamy wyniki finansowe Grupy SARE za III kwartał 2017 r. O nich oraz o dalszej strategii działalności spółki będziemy rozmawiać na czacie inwestorskim z przedstawicielami Grupy: Dariuszem Piekarskim, CEO oraz Krzysztofem Zawadzkim, CFO. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 23 listopada 2017 r. o godz. 12:00. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Poszczególne spółki z Grupy SARE oferują komplementarne usługi w obszarze planowania, realizacji i analizy efektów kampanii reklamowych, w szczególności za pomocą autorskich systemów oprogramowania oraz obszernych baz adresowych. Celem Grupy SARE jest integrowanie oraz zarządzanie wszystkimi kanałami komunikacji marketingowej, czego efektem jest zwiększanie rentowności przedsiębiorstw.

Grupa kładzie nacisk na dedykowane narzędzia dla klientów, tworzone w celu zwiększania ich sprzedaży, przy jednoczesnym zmniejszaniu kosztów ich działań marketingowych. Autorskie systemy wykorzystywane są nie tylko w Polsce – system SARE dociera obecnie do 40 krajów świata. SARE jest pierwszą spółką oferującą zaawansowane systemy do komunikacji i automatyzacji marketingu w Internecie, notowaną na GPW w Warszawie.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 23 listopada 2017 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.