Perspektywy rozwoju INFOSCAN na rynku telemedycznym – czat z prezesem zarządu, Jackiem Gnichem | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
23 lis 2017, 10:06

Perspektywy rozwoju INFOSCAN na rynku telemedycznym – czat z prezesem zarządu, Jackiem Gnichem

Infoscan to spółka działająca w obszarze telemedycyny. Świadczy usługi opisu badań ZOPS, czyli zaburzeń oddychania podczas snu. Stale współpracuje z prawie 30 klinikami i lekarzami w Polsce, którzy już korzystają z pełnego pakietu korzyści, jakie oferuje telemedycyna i outsourcing opisu badań ZOPS. Ponadto realizuje projekty wspólnie z uczelniami wyższymi oraz bierze udział w programach wdrożeniowych z różnych funduszy Unii Europejskiej.

Spółka przygotowuje się do rozpoczęcia komercjalizacji w USA urządzenia do zdalnej diagnostyki bezdechu sennego. Trwają prace nad certyfikatem FDA, które są już na ukończeniu. Zostały już przeprowadzone udane testy technologiczne. Infoscan rozwija także działalność na polskim rynku związaną z pracami nad telemedycznym projektem Holter EKG. Ponadto realizuje największe w historii Polski badanie bezdechu sennego.

Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu Infoscan, Jackiem Gnichem, na którym rozmawiać będziemy o dalszej strategii działania i planach rozwoju spółki. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 30 listopada 2017 r. o godz. 11:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 30 listopada 2017 r., o godz. 11:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.