"Przejęcie to dopiero początek. Przed nami bardzo dobry okres" - zapraszamy na czat inwestorski z Waldemarem Zielińskim, prezesem zarządu Fabryki Konstrukcji Drewnianych S.A. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
05 kwi 2018, 08:48

"Przejęcie to dopiero początek. Przed nami bardzo dobry okres" - zapraszamy na czat inwestorski z Waldemarem Zielińskim, prezesem zarządu Fabryki Konstrukcji Drewnianych S.A.

Fabryka Konstrukcji Drewnianych to spółka z rynku NewConnect będąca liderem na rynku projektowania oraz budowy magazynów soli. W zeszłym roku FKD rozpoczęła działalność w segmencie budowy szkieletowych domów jednorodzinnych, który w przyszłości powinien stanowić znaczący udział w strukturze przychodów spółki. W celu przyspieszenia rozwoju działalności w tym segmencie FKD przejęła spółkę Drewex Sp z o.o. W marcu tego roku Fabryka Konstrukcji Drewnianych opublikowała również rekordowe wyniki finansowe. Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu spółki Waldemarem Zielińskim, na którym rozmawiać będziemy o wynikach finansowych, szczegółach transakcji przejęcia Drewex Sp. z o.o. oraz o wynikających z niej szansach na rozwój spółki. Spotkanie odbędzie się w środę 11 kwietnia 2018 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w środę, 11 kwietnia 2018 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.