Sytuacja finansowa KGHM Polska Miedź S.A. i perspektywy rozwoju spółki – zapraszamy na czat po wynikach za I kw. 2018 r. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
18 maj 2018, 09:32

Sytuacja finansowa KGHM Polska Miedź S.A. i perspektywy rozwoju spółki – zapraszamy na czat po wynikach za I kw. 2018 r.

KGHM Polska Miedź S.A. to światowy producent miedzi i srebra, który realizuje projekty zasobowe w Polsce, Chile, Kanadzie i USA. Firma należy do czołówki polskich eksporterów. Posiada zaawansowaną technologicznie działalność górniczą i hutniczą. 15 maja 2018 r. spółka opublikowała raport finansowy za I kw. 2018 r. Zapraszamy na czat inwestorski z Dyrektorem Naczelnym ds. Relacji Inwestorskich, Tomaszem Poźniakiem, podczas którego rozmawiać będziemy o aktualnej sytuacji finansowej spółki, planach dotyczących poprawy poziomu produkcji miedzi oraz realizacji kluczowych inwestycji.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w środę, 23 maja 2018 r., o godz. 11:00 w piątek, 25 maja 2018 r. o godz. 11:00 (z przyczyn niezależnych termin czatu został zmieniony). Do zadawania pytań zapraszamy już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.