Sytuacja finansowa KGHM Polska Miedź S.A. i perspektywy rozwoju spółki – zapraszamy na czat po wynikach za I kw. 2018 r. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
18 maj 2018, 09:32

Sytuacja finansowa KGHM Polska Miedź S.A. i perspektywy rozwoju spółki – zapraszamy na czat po wynikach za I kw. 2018 r.

KGHM Polska Miedź S.A. to światowy producent miedzi i srebra, który realizuje projekty zasobowe w Polsce, Chile, Kanadzie i USA. Firma należy do czołówki polskich eksporterów. Posiada zaawansowaną technologicznie działalność górniczą i hutniczą. 15 maja 2018 r. spółka opublikowała raport finansowy za I kw. 2018 r. Zapraszamy na czat inwestorski z Dyrektorem Naczelnym ds. Relacji Inwestorskich, Tomaszem Poźniakiem, podczas którego rozmawiać będziemy o aktualnej sytuacji finansowej spółki, planach dotyczących poprawy poziomu produkcji miedzi oraz realizacji kluczowych inwestycji.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w środę, 23 maja 2018 r., o godz. 11:00 w piątek, 25 maja 2018 r. o godz. 11:00 (z przyczyn niezależnych termin czatu został zmieniony). Do zadawania pytań zapraszamy już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.