Zdywersyfikowana grupa chemiczna na stabilnej ścieżce wzrostu – czat inwestorski z Grupą CIECH po wynikach za I kwartał 2018 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
24 maj 2018, 14:41

Zdywersyfikowana grupa chemiczna na stabilnej ścieżce wzrostu – czat inwestorski z Grupą CIECH po wynikach za I kwartał 2018

CIECH to międzynarodowa, rozwijająca się grupa chemiczna z polskimi korzeniami, będąca liderem w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Spółka opublikowała dobre wyniki finansowe za 2017 r. Ponadto konsekwentnie poszerza portfolio specjalistycznych i wysokomarżowych produktów, takich jak soda oczyszczona o jakości farmaceutycznej oraz aktywnie kontynuuje ekspansję m.in. na rynkach w Azji.

Zapraszamy na czat inwestorski z Szefem Pionu Finansowo-Księgowego, Mirosławem Wojtaszko, na którym rozmawiać będziemy o aktualnej sytuacji finansowej spółki oraz o planach dalszego rozwoju. Spotkanie odbędzie się w środę, 30 maja 2018 r. o godz. 14:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w środę, 30 maja 2018 r., o godz. 14:00. Do zadawania pytań zapraszamy już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.