Vabun zadebiutuje na NewConnect 28 czerwca - zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Radosławem Majdanem i przewodniczącym RN, Robertem Krassowskim | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
20 cze 2018, 10:58

Vabun zadebiutuje na NewConnect 28 czerwca - zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Radosławem Majdanem i przewodniczącym RN, Robertem Krassowskim

Vabun S.A. zajmuje się dystrybucją kosmetyków dla mężczyzn i kobiet, których receptury są samodzielne opracowywane przez spółkę. W swojej ofercie Vabun posiada kosmetyki segmentu premium, w tym perfumy dla kobiet i mężczyzn oraz perfumowane żele pod prysznic do codziennej pielęgnacji. Spółka współpracuje m.in. z Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp. z o.o. (właściciel sieci drogerii Hebe), drogeriami Wispol czy salonami mody męskiej Pako Lorente.

Zapraszamy na czat inwestorski z przedstawicielami spółki Vabun S.A., prezesem zarządu Radosławem Majdanem oraz przewodniczącym rady nadzorczej Robertem Krassowskim, na którym rozmawiać będziemy o planach wejścia spółki na rynek NewConnect, perspektywach rozwoju i dalszej strategii działania. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 25 czerwca 2018 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 25 czerwca 2018 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.