Czat inwestorski Legimi – emisja obligacji
Obrazek użytkownika Czaty
28 cze 2019, 08:10

Trwają dwie publiczne emisje obligacji spółki Legimi – zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Mikołajem Małaczyńskim

Legimi jest pionierem na polskim rynku e-książek. Swoim użytkownikom udostępnia 60 tys. e-booków oraz audiobooków w ramach abonamentu. Spółka właśnie uruchomiła nową platformę i aplikację mobilną, Legimi 3.0. Obecnie trwają dwie, publiczne emisje obligacji, w ramach której Legimi chce pozyskać łącznie 6 mln zł. Środki finansowe przeznaczy na refinansowanie zadłużenia oraz rozwój nowej aplikacji.

Niedawno spółka przeprowadziła również udaną emisję akcji, w ramach której pozyskała 2 mln zł. Dzięki temu Legimi sfinalizowało proces przejęcia niemieckiej firmy, Readfy GmbH. Ponadto, spółka stawia na rozwój oferty e-czytnika za 1 zł/euro.

O trwającej emisji obligacji będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 1 lipca 2019 r. o godz. 11:00. W spotkaniu spółkę reprezentować prezes zarządu, Mikołaj Małaczyński. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 1 lipca 2019 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.