Gry na podstawie książek Jacka Piekary oraz perspektywy rozwoju spółki The Dust – zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Jakubem Wolffem | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
05 sie 2019, 07:44

Gry na podstawie książek Jacka Piekary oraz perspektywy rozwoju spółki The Dust – zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Jakubem Wolffem

The Dust to wrocławski deweloper gier, notowany na NewConnect. Spółka specjalizuje się w produkcji gier mobilnych, ale również zajmuje się tworzeniem projektów z wykorzystaniem technologii AR i VR. Obecnie The Dust pracuje nad grami na podstawie „Cyklu Inkwizytorskiego” Jacka Piekary, które mogą być prawdziwym przełomem w rozwoju Spółki.

O perspektywach rozwoju spółki będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 7 sierpnia 2019 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę reprezentować prezes zarządu, Jakub Wolff. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 7 sierpnia 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.