Czat inwestorski KGHM Polska Miedź– Sytuacja finansowa po wynikach za II kwartał 2019 r.
Obrazek użytkownika Czaty
21 sie 2019, 10:39

Wyniki finansowe KGHM za II kwartał 2019 roku – zapraszamy na czat z wiceprezesem zarządu, prof. Katarzyną Kreczmańską-Gigol

KGHM Polska Miedź S.A. to międzynarodowy producent miedzi i srebra, który realizuje projekty zasobowe na terenie Europy, Ameryki Południowej oraz Północnej. Spółka odnotowuje coraz wyższą sprzedaż oraz produkcję płatnej miedzi. W strategii na lata 2019-2023 wyróżniono cztery kierunki rozwoju - elastyczność, efektywność, ekologia i e-przemysł. KGHM w ramach swoich działań stawia nacisk na ekologiczność produkcji oraz planuje wprowadzić gospodarkę obiegu zamkniętego.

O wynikach finansowych KGHM za II kwartał ‘19 będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 23 sierpnia 2019 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę reprezentować wiceprezes zarządu ds. finansowych, prof. Katarzyna Kreczmańska-Gigol. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 23 sierpnia 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.