Czat inwestorski z zarządem Legimi - program emisji obligacji na lata 2019-2021
Obrazek użytkownika Czaty
09 wrz 2019, 09:26

Nowa platforma Legimi 3.0 oraz program emisji obligacji na lata 2019-2021 – zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Mikołajem Małaczyńskim

Legimi jest liderem na polskim rynku e-książek. Spółka przejęła niemiecką firmę, Readfy GmbH, dzięki czemu umocniła swoją pozycję na Zachodzie. Obecnie konwertuje użytkowników niemieckiej platformy na klientów Legimi. Swoim użytkownikom udostępnia 60 tys. e-booków oraz audiobooków w ramach abonamentu. Niedawno uruchomiono nową platformę oraz aplikację mobilną Legimi 3.0. Jej kluczowymi zaletami są nowy interfejs, wygodniejsze przeglądanie katalogu oraz zaawansowana wyszukiwarka tytułów. Po I półroczu 2019 roku Legimi ma blisko 58 tys. klientów.

Zarząd Legimi przyjął ostatnio program emisji obligacji na lata 2019-2021. Zgodnie z nim spółka będzie konsekwentnie zmniejszać poziom zadłużenia obligacyjnego i tym samym w najbliższym czasie planuje przeprowadzenie kolejnej emisji.

O publicznej emisji obligacji będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 10 września 2019 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę reprezentować prezes zarządu, Mikołaj Małaczyński. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 10 września 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.