Czat inwestorski Ambra – Sytuacja finansowa po wynikach za rok 2018/2019
Obrazek użytkownika Czaty
12 wrz 2019, 10:20

Wyniki finansowe za rok 2018/2019 Grupy Ambra – zapraszamy na czat z zarządem spółki

AMBRA to wiodący producent, importer i dystrybutor win w Europie Środkowo-Wschodniej. Działa na rynkach w Rumunii, Czechach i Słowacji. Jednak większość przychodów pochodzi z działalności w Polsce, a spółka od lat wypłaca dywidendę. W ostatnim raporcie Millennium Domu Maklerskiego wydano rekomendację „kupuj” dla Ambry. Analitycy podkreślili, że spółka odnotowuje spadek zadłużenia przy rosnących dywidendach. Już 19 września poznamy wyniki finansowe za rok 2018/2019.

Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu spółki, Robertem Ogórem oraz wiceprezesem, Piotrem Kaźmierczakiem, na którym rozmawiać będziemy o wynikach finansowych spółki za rok 2018/2019. Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 września 2019 r. o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 20 września 2019 r., o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.