Czat inwestorski BoomBit– Sytuacja finansowa po wynikach za I półrocze 2019 r.
Obrazek użytkownika Czaty
26 wrz 2019, 15:35

Wyniki finansowe za I półrocze 2019 roku oraz perspektywy rozwoju BoomBit – zapraszamy na czat z zarządem spółki

Grupa BoomBit jest producentem oraz wydawcą gier mobilnych na iOS, Android i platformy Nintendo Switch. Do najbardziej znanych należą m.in. Idle Coffee Corp oraz Archery Club. Gra Idle Coffee Corp podbija rynek chiński i zbiera bardzo dobre opinie - jest na 19. miejscu najbardziej popularnych gier mobilnych w Chinach na Iphone’a. Spółka systematycznie rozwija portfolio gier GaaS, utrzymując poziom wydatków na User Acquisition.

O wynikach finansowych za I półrocze 2019 roku oraz perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Marcinem Olejarzem oraz wiceprezesem, Hannibalem Soaresem. Spotkanie odbędzie się w piątek, 27 września 2019 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 27 września 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.