Crowdfunding DRAGO entertainment, plany rozwoju i debiutu na NewConnect - zapraszamy na czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
24 paź 2019, 09:41

Kampania crowdfundingowa DRAGO entertainment, plany rozwoju i debiutu na NewConnect - zapraszamy na czat z zarządem spółki

DRAGO entertainment to doświadczona spółka gamingowa, która prowadzi kampanię crowdfundingową na platformie Smartfunds. Chce pozyskać co najmniej 0,84 mln zł na zmianę modelu biznesowego i samodzielne wydawanie gier typu symylator oraz większych produkcji. Ma to być 5 symulatorów oraz jedna gra średniobudżetowa rocznie. DRAGO entertainment planuje też debiut na rynku NewConnect w IV kwartale 2020 roku.

DRAGO entertainment to spółka gamingowa działająca na rynku od 20 lat. Była pierwszym polskim studiem, które na swoim autorskim silniku tworzyło grę typu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game). Przez lata swojej działalności spółka wykonywała produkcje na zlecenie, a w 2018 roku wydała pierwszy autorski tytuł – Treasure Hunter Simulator, którego koszty produkcji zwróciły się w pierwszym dniu po premierze.

O produkcji autorskich tytułów, kampanii crowdfundingowej DRAGO entertainment oraz perspektywach rozwoju i planach debiutu będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Joanną Tynor oraz szefem studia, Lucjanem Mikociakiem. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 24 października 2019 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 24 października 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.