Czat inwestorski z Grupą PlayWay - plany wydawnicze oraz sytuacja finansowa
Obrazek użytkownika Czaty
30 paź 2019, 12:00

Sytuacja finansowa oraz plany wydawnicze Grupy PlayWay – zapraszamy na czat z prezesem zarządu

PlayWay to producent oraz wydawca gier komputerowych i mobilnych. Jej najważniejszą i najlepiej sprzedającą się produkcją jest Car Mechanic Simulator. W planach wydawniczych na najbliższy czas spółka ma ponad 100 premier. Grupę wyróżnia duża liczba zespołów deweloperskich oraz spółek zależnych m.in. CreativeForge Games, Ultimate Games, Movie Games czy Games Operators. Większość z nich jest notowana na rynku NewConnect lub planuje debiut giełdowy.

O planach wydawniczych oraz sytuacji finansowej Grupy PlayWay będzie można porozmawiać z prezesem zarządu i współzałożycielem spółki, Krzysztofem Kostowskim. Spotkanie odbędzie się w środę, 30 października 2019 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 30 października 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.