Czat inwestorski Ambra – Sytuacja finansowa po wynikach za I kw. roku obrotowego 2019/2020
Obrazek użytkownika Czaty
08 lis 2019, 11:22

Wyniki finansowe za I kwartał roku obrotowego 2019/2020 – zapraszamy na czat z zarządem Grupy Ambra

Grupa Ambra od lat jest czołowym producentem, importerem oraz dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. W swojej strategii zakłada rozwój popularnych marek tj. CIN&CIN, EL SOL czy DORATO. Grupa Ambra zamierza zbudować sieć sklepów w Czechach, wzorowaną na polskich punktach sprzedaży Centrum Wina. Plan budowy sieci sprzedaży za granicą został rozpisany na 5 lat.

Ambra należy do nielicznych spółek notowanych na GPW, które od lat wypłacają dywidendę. Już 14 listopada po raz 11. Grupa podzieli się zyskiem z akcjonariuszami, a w tym roku dywidenda wynosi 70 gr na akcję.

O wynikach finansowych za I kwartał roku obrotowego 2019 /2020 będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Robertem Ogórem oraz Piotrem Kaźmierczakiem. Spotkanie odbędzie się w środę, 13 listopada 2019 r. o godz. 14:30.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 13 listopada 2019 r., o godz. 14:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.