Czat inwestorski z zarządem Grupy UNIMOT wyniki finansowe za III kwartał 2019 roku
Obrazek użytkownika Czaty
14 lis 2019, 09:06

Wyniki finansowe za III kwartał 2019 roku oraz plany rozwoju Grupy UNIMOT - zapraszamy na czat z zarządem spółki

Grupa UNIMOT rozwija swoją działalność w sektorach paliw ciekłych, gazowych i energii elektrycznej. Spółka działa już na rynku paliwowym ponad 25 lat i należy do stowarzyszenia AVIA International. Grupa Kapitałowa rozwija sieć stacji paliw pod marką AVIA zarówno w Polsce jak i na Ukrainie. Według szacunkowych wyników finansowych za III kwartał 2019 roku przychody skonsolidowane spółki były wyższe o blisko 50% niż w analogicznym okresie roku poprzedniego.

O wynikach finansowych za III kwartał 2019 roku oraz o planach rozwoju Grupy UNIMOT będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Adamem Sikorskim oraz wiceprezesem zarządu ds. finansowych, Markiem Morozem. Spotkanie odbędzie się w piątek, 15 listopada 2019 r. o godz. 09:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 15 listopada 2019 r., o godz. 09:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.