Wyniki finansowe za III kwartał 2019 oraz plany rozwoju Grupy LUG – czat z prezesem zarządu | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
16 lis 2019, 09:38

Wyniki finansowe za III kwartał 2019 oraz plany rozwoju Grupy LUG – czat z prezesem zarządu

LUG jest liderem wśród polskich producentów profesjonalnych opraw oświetleniowych. Spółka działa na rynku już 30 lat. Grupa konsekwentnie realizuje strategię rozwoju na rynkach międzynarodowych, zmierzając w kierunku niezależności od polskiego rynku. W portfolio produktowym spółki znajdują się m.in. oświetlenie przemysłowe, infrastrukturalne czy architektoniczne, które jest na najwyższym światowym poziomie zaawansowania technologicznego.

O wynikach finansowych za III kwartał 2019 roku oraz o planach rozwoju Grupy LUG będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Ryszardem Wtorkowskim. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 18 listopada 2019 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 18 listopada 2019 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.