Wyniki finansowe KGHM za III kwartał 2019 roku oraz aktualna sytuacja na rynku surowców – czat z wiceprezes zarządu ds. finansowych, prof. Katarzyną Kreczmańską-Gigol | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
27 lis 2019, 11:49

Wyniki finansowe KGHM za III kwartał 2019 roku oraz aktualna sytuacja na rynku surowców – czat z wiceprezes zarządu ds. finansowych, prof. Katarzyną Kreczmańską-Gigol

KGHM Polska Miedź S.A. to międzynarodowy producent miedzi i srebra, który realizuje projekty zasobowe na terenie Europy, Ameryki Południowej oraz Północnej. KGHM testuje innowacyjne rozwiązania w swoich kopalniach m.in. drony, które mają zapewnić bezpieczeństwo górników w przyszłości. W strategii na lata 2019-2023 wyróżniono cztery kierunki rozwoju - elastyczność, efektywność, ekologia i e-przemysł.

O wynikach finansowych KGHM za III kwartał 2019 roku, aktualnej sytuacji na rynku surowców oraz planach rozwoju spółki będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 27 listopada 2019 r. o godz. 14:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować wiceprezes zarządu ds. finansowych, prof. Katarzyna Kreczmańska-Gigol. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 27 listopada 2019 r., o godz. 14:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.