Czat inwestorski z prezesem zarządu Medinice, Sanjeevem Choudhary
Obrazek użytkownika Czaty
27 lis 2019, 08:50

Perspektywy rozwoju MiniMax, CoolCryo i PacePress - najważniejszych projektów Medinice – czat z prezesem zarządu, Sanjeevem Choudhary

Spółka Medinice działa w branży MedTech już od kilku lat. Obecnie rozwija 12 technologii medycznych z obszaru kardiologii i kardiochirurgii. Posiada blisko 40 patentów i zgłoszeń patentowych na całym świecie. Zarząd prowadzi już wstępne rozmowy dotyczące sprzedaży na terenie USA oraz Azji pierwszego z projektów – opatrunku PacePress. Spółka niedawno podpisała umowę z niemieckim partnerem na produkcję prototypów elektrody MiniMax. Rozwija też krioaplikator do zabiegów małoinwazyjnych – CoolCryo.

O perspektywach rozwoju najważniejszych projektów spółki będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się w piątek, 29 listopada 2019 r. o godz. 10:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować prezes zarządu, Sanjeev Choudhary. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 29 listopada 2019 r., o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.