Kampania crowdfundingowa genXone i perspektywy związane z realizacją projektu Nanobiome – czat z prezesem zarządu, dr Michałem Kaszubą | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
02 gru 2019, 10:49

Kampania crowdfundingowa genXone i perspektywy związane z realizacją projektu Nanobiome – czat z prezesem zarządu, dr Michałem Kaszubą

Spółka genXone działa w branży biotechnologicznej i specjalizuje się w sekwencjonowaniu kwasów nukleinowych. Jest jedną z niewielu firm, która posiada akredytację i licencję na komercyjne wykorzystywanie najnowszej generacji technologii sekwencjonowania nanoporowego. Najważniejszym projektem genXone jest Nanobiome, czyli projekt budowy bazy danych metagenomu jelitowego człowieka. Jednym z akcjonariuszy spółki jest Diagnostyka Sp. z.o.o., największa sieć laboratoriów diagnostycznych w Polsce.

Docelowo spółka chce zadebiutować na NewConnect w 2020 roku. genXone w ramach kampanii crowdfundingowej zamierza pozyskać od 2 do 4 mln zł. Celem zbiórki jest wprowadzenie projektu Nanobiome na rynek. W dalszej perspektywie genXone planuje tworzyć innowacyjne produkty i oprogramowanie umożliwiające wykonywanie zaawansowanych badań genetycznych poza laboratorium.

O trwającej kampanii crowdfundingowej spółki, projekcie Nanobiome oraz planach debiutu na NewConnect będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się w czwartek, 5 grudnia 2019 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować prezes zarządu, dr Michał Kaszuba. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 5 grudnia 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.