Omówienie wyników oraz plany rozwoju Grupy Kapitałowej Kino Polska TV – czat z prezesem zarządu, Bogusławem Kisielewskim | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
05 gru 2019, 09:00

Omówienie wyników oraz plany rozwoju Grupy Kapitałowej Kino Polska TV – czat z prezesem zarządu, Bogusławem Kisielewskim

Grupa Kapitałowa Kino Polska TV SA jest nowoczesną grupą telewizyjną, która ma szansę stać się czołowym graczem na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawową działalnością Grupy jest emisja i produkcja kanałów telewizyjnych, dystrybucja, działalność wydawnicza oraz produkcja filmowa. Grupa prowadzi również działalność związaną z rekonstrukcją i archiwizacją dzieł polskiej kinematografii. Głównymi kanałami Grupy w Polsce są Stopklatka TV, Zoom TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka i Kino TV. Grupa nadaje też płatne kanały premium pod marką FilmBox, dostępne w Polsce i w kilkudziesięciu innych krajach.

O sytuacji finansowej oraz planach rozwoju Grupy Kapitałowej Kino Polska TV SA będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Bogusławem Kisielewskim. Spotkanie odbędzie się w piątek, 6 grudnia 2019 r. o godz. 10:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 6 grudnia 2019 r. o godz. 10:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.