Wyniki finansowe CDRL za III kwartał 2019 roku oraz perspektywy rozwoju na rynkach zagranicznych – czat z zarządem spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
16 gru 2019, 10:24

Wyniki finansowe CDRL za III kwartał 2019 roku oraz perspektywy rozwoju na rynkach zagranicznych – czat z zarządem spółki

Grupa CDRL działa na rynku odzieżowym już blisko 20 lat. Marka Coccodrillo oferuje ubrania dla niemowląt oraz dzieci. Obecnie sieć sprzedaży to 525 sklepów stacjonarnych zarówno w Polsce, jak i zagranicą m.in. w Rumunii, Niemczech, Austrii, Czechach oraz Portugalii. Grupa CDRL cały czas poszerza swój zakres o nowe spółki i marki – LLC DPM (właściciel sieci Buslik), Lemon, Broel oraz CDRL RUS. W portfolio spółki znajdują się również Sale Zabaw Fikołki.

O wynikach finansowych za III kwartał oraz perspektywach rozwoju na rynkach zagranicznych będzie można porozmawiać z prezesem zarządu CDRL, Markiem Dworczakiem oraz wiceprezesem zarządu, Tomaszem Przybyłą. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 16 grudnia 2019 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.