Czat inwestorski z prezesem zarządu Grupy NEUCA
Obrazek użytkownika Czaty
20 sty 2020, 12:27

Perspektywy rozwoju Grupy NEUCA – czat z prezesem zarządu spółki

NEUCA już od 25 lat działa na rynku ochrony zdrowia. Najważniejszą częścią biznesu Grupy jest hurtowa dystrybucja farmaceutyków. Misją spółki jest niezmiennie wspieranie niezależnych aptekarzy w rozwijaniu ich działalności. W ciągu trzech kwartałów 2019 roku do czołowych programów aptecznych grupy NEUCA, czyli IPRA i Partner+, zdecydowało się przystąpić ponad 800 aptek.

Grupa NEUCA konsekwentnie realizuje swoją strategię, dzięki czemu wyniki finansowe z roku na roku ulegają poprawie. Ponadto, spółka regularnie od 15 lat dzieli się zyskiem z akcjonariuszami. W zeszłym roku przeznaczyła na dywidendę 32 mln zł oraz ponad 88 mln zł na skup akcji własnych w celu umorzenia.

O bieżącej sytuacji oraz planach rozwoju Grupy NEUCA będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Piotrem Sucharskim. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 23 stycznia 2020 r. o godz. 12:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 23 stycznia 2020 r. o godz. 12:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.