Wyniki finansowe KGHM za I kwartał 2020 roku – czat z wiceprezes zarządu ds. finansowych, prof. Katarzyną Kreczmańską-Gigol
Obrazek użytkownika Czaty
19 maj 2020, 09:44

Wyniki finansowe KGHM za I kwartał 2020 roku – czat z wiceprezes zarządu ds. finansowych, prof. Katarzyną Kreczmańską-Gigol

KGHM Polska Miedź S.A. jest światowym liderem w wydobyciu i przetwórstwie cennych metali surowców naturalnych – miedzi oraz srebra. Polska spółka posiada zakłady produkcyjne w Europie, Ameryce Północnej i Południowe. W strategii przyjętej na lata 2019-2023 spółka wyróżnia cztery strategiczne kierunki rozwoju: elastyczność, efektywność, ekologię oraz e-przemysł.

Pomimo pandemii COVID-19, KGHM Polska Miedź pracuje bez zakłóceń, dzięki czemu utrzymuje produkcję miedzi płatnej. Ponadto polska spółka angażuje się w walkę z koronawirusem w Polsce poprzez m.in. organizowanie transportu środków ochrony z Chin.

O wynikach finansowych KGHM za I kwartał 2020 roku oraz aktualnej sytuacji na rynku surowców będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 19 maja 2020 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować wiceprezes zarządu ds. finansowych, prof. Katarzyna Kreczmańska-Gigol. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 19 maja 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.