Debiut na rynku NewConnect oraz kalendarz premier DRAGO entertainment – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
06 lip 2020, 08:50

Debiut na rynku NewConnect oraz kalendarz premier DRAGO entertainment – czat z zarządem spółki

DRAGO entertainment działa na rynku gamingowym ponad 20 lat. W 2018 roku spółka zmieniła strategię, w której zakłada wydawanie autorskich tytułów. Obecnie w portfolio DRAGO entertainment jest 5 symulatorów m.in. Gas Station Simulator oraz Airport Contraband. W tym roku planowane jest wydanie we wczesnym dostępie gry FrostFall, czyli średniobudżetowego projektu utrzymanego w konwencji FPS/survival.

W zeszłym roku DRAGO entertainment z sukcesem zakończyło kampanię crowdfundingową na platformie Smartfunds. W zbiórce pozyskano ponad 1,3 mln zł, w tym 0,2 mln zł od inwestora instytucjonalnego. Pozyskane od inwestorów środki spółka przeznaczyła m.in. na produkcję symulatorów i wydanie gry FrostFall. Wydawcą tytułów DRAGO entertainment będzie Movie Games, który jest również udziałowcem spółki.

Obecnie spółka przygotowuje się do debiutu na NewConnect, który jest planowany na przełomie III i IV kwartału 2020 roku. O nim, przekształceniu w spółkę akcyjną oraz kalendarzu premier będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Joanną Tynor oraz szefem studia, Lucjanem Mikociakiem. Spotkanie odbędzie się w środę, 8 lipca 2020 r. o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 8 lipca 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.