Plany rozwoju spółki Sescom – czat z prezesem zarządu, Sławomirem Halbrytem
Obrazek użytkownika Czaty
01 paź 2020, 06:08

Plany rozwoju spółki Sescom – czat z prezesem zarządu, Sławomirem Halbrytem

Sescom jest spółką technologiczną, działającą głównie w obszarze usług technicznego Facility Management (FM), mocno skoncentrowaną na nowych technologiach optymalizujących działalność klientów. Od wielu lat wspiera sieci handlowe, zauważając wzrost znaczenia cyfryzacji handlu i e-commerce. Zamierza to wykorzystać, oferując rozwiązania do optymalizacji procesów operacyjnych i pomocniczych z wykorzystaniem IoT (internetu rzeczy) i RFID (identyfikacji obiektów dzięki falom radiowym) m.in w obszarze logistyki, kluczowej do sprawnego funkcjonowania omnichannel.

Do 2025 r. Sescom zamierza przeznaczyć 80 mln zł na akwizycje zagraniczne. Pierwsze przejęcie poza Polską może zrealizować w 2021 r. Ponadto, spółka przeznaczy w ciągu najbliższych pięciu lat 30 mln zł na inwestycje ukierunkowane na rozbudowę potencjału technologicznego i B+R. W zarysowanym horyzoncie czasowym 13 mln zł firma zainwestuje w rozwój kapitału ludzkiego, w tym rozbudowę potencjału kadr.

Zrealizowane inwestycje, umocnienie pozycji na rynkach zagranicznych, dywersyfikacja portfolio klientów, m.in. za sprawą wyjścia poza handel tradycyjny, przy korzystnym otoczeniu rynkowym pozwoli spółce osiągnąć 35 mln zł EBITDA na koniec roku obrotowego 2024/2025.

O strategii „Wise Futurist 2030” oraz planach rozwoju spółki Sescom będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Sławomirem Halbrytem. Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 1 października 2020 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 1 października 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.