Aktualizacja strategii rozwoju MBF Group oraz omówienie bieżących projektów – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
24 lis 2020, 06:15

Aktualizacja strategii rozwoju MBF Group oraz omówienie bieżących projektów – czat z zarządem spółki

MBF Group specjalizuje się w usługach doradczo-konsultingowych dla przedsiębiorstw. Spółka pomaga pozyskać niezbędny kapitał na rozwój, a dodatkowo wspiera podmioty wchodzące w skład jej grupy kapitałowej.

Pod koniec września spółka zaktualizowała strategię rozwoju. Celem strategii na lata 2020-2024 będzie dalszy wzrost przychodów oraz rezygnacja z nierentownych projektów. Spółka będzie kontynuować współpracę z obecnymi kontrahentami oraz spółkami należącymi do Grupy MBF. Ponadto postawiono akcent na trzy najważniejsze obszary działalności:

  1. Doradztwo w zakresie organizacji i pomocy w zdobyciu kapitału na rozwój projektów biznesowych będących w początkowej fazie rozwoju, w tym prace związane z finansowaniem akcyjnym, dłużnym i społecznościowym.
  2. Consulting, logistyka, pośrednictwo oraz bezpośredni obrót hurtowy w szczególności, lecz niewyłącznie, w zakresie produktów medycznych, leczniczych, spożywczych i chemicznych.
  3. Badania i rozwój w zakresie handlu algorytmicznego ("algotrading") i HFT ("High Frequency Trading"). m.in. poprzez świadczenie fachowego doradztwa, mentoringu, konsultacji oraz pozostałych usług mających na celu dynamiczny rozwój.

O zmianach w strategii rozwoju MBF Group oraz bieżących projektach będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Januszem Czarneckim oraz dyrektorem zarządzającym, Robertem Krassowskim. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 24 listopada 2020 roku o godz. 09:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 24 listopada 2020 r. o godz. 9:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.