Wyniki finansowe KGHM za III kwartał 2020 roku – czat z Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, prof. Katarzyną Kreczmańską-Gigol
Obrazek użytkownika Czaty
23 lis 2020, 12:48

Wyniki finansowe KGHM za III kwartał 2020 roku – czat z Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, prof. Katarzyną Kreczmańską-Gigol

KGHM Polska Miedź S.A. to światowy lider w wydobyciu i przetwórstwie cennych metali surowców naturalnych – miedzi oraz srebra. Spółka została wyróżniona za najlepszy raport roczny 2019 w konkursie „The Best Annual Report” Instytutu Rachunkowości i Podatków.

W ostatnim czasie KGHM również zaangażowało się w projekty OZE. Pierwsza farma fotowoltaiczna już powstaje na zlecenie Spółki w okolicach Legnicy. Trwające projekty fotowoltaiczne: Elektrownia fotowoltaiczna (EPV) Piaskownia Obora oraz Zespół EPV HMG I-III są elementami strategicznego programu „Rozwój Energetyki, w tym OZE”.

O raporcie finansowym KGHM za III kwartał 2020 roku oraz aktualnej sytuacji na rynku surowców będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 23 listopada 2020 r. o godz. 13:00. W spotkaniu Spółkę będzie reprezentować Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, prof. Katarzyna Kreczmańska-Gigol. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 23 listopada 2020 r. o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.