Emisja akcji Iron VR oraz plany debiutu na NewConnect – czat z członkiem zarządu Carbon Studio, Aleksandrem Cabanem
Obrazek użytkownika Czaty
26 lis 2020, 06:30

Emisja akcji Iron VR oraz plany debiutu na NewConnect – czat z członkiem zarządu Carbon Studio, Aleksandrem Cabanem

Iron VR to młode studio należące do Carbon Studio produkujące gry w wirtualnej rzeczywistości. Spółka będzie tworzyć mniejsze produkcje przeznaczone na gogle VR o niższych budżetach niż Carbon Studio. Pierwszym, autorskim projektem Iron VR jest gra Holy Chick! an Espace Room Game.

Iron VR, spółka zależna Carbon Studio, w swoim modelu biznesowym stawia na produkcję autorskich projektów oraz adaptację do świata VR gier zewnętrznych podmiotów. W tym celu spółka podjęła współpracę z Movie Games, który ma 10% akcji Iron VR.

Spółka produkująca gry w wirtualnej rzeczywistości szykuje się do debiutu na rynku NewConnect. Wejście na warszawską giełdę zostanie poprzedzone emisją akcji na kwotę 2,5 mln zł. Pozyskane finansowanie będzie przeznaczone na produkcję gier oraz rozwój młodego studia.

O szczegółach emisji akcji Iron VR oraz planach debiutu na NewConnect będzie można porozmawiać z członkiem zarządu Carbon Studio, Aleksandrem Cabanem. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 26 listopada 2020 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 26 listopada 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.