Wyniki finansowe Grupy Kino Polska TV po trzech kwartałach 2020 roku – czat z prezesem zarządu, Bogusławem Kisielewskim
Obrazek użytkownika Czaty
27 lis 2020, 06:30

Wyniki finansowe Grupy Kino Polska TV po trzech kwartałach 2020 roku – czat z prezesem zarządu, Bogusławem Kisielewskim

Grupa Kapitałowa Kino Polska TV to jedna z największych grup medialnych na polskim rynku, ze średnim udziałem w oglądalności widowni komercyjnej po trzech kwartałach 2020 roku na poziomie 2,31%.

Grupa intensywnie rozwija się na rynkach międzynarodowych, jej działalność obejmuje ponad 40 krajów świata. Po trzech kwartałach 2020 roku przychody Grupy z rynków międzynarodowych stanowiły aż 37% całkowitych przychodów.

Grupę cechuje zdywersyfikowana struktura przychodów, w której ok. 67% stanowią przychody z emisji, a ok. 30% z reklamy. Pozwoliło to Grupie obronić się przed negatywnym wpływem COVID-19 pomimo zawirowań na polskim rynku reklamy telewizyjnej.

O wynikach finansowych Grupy Kapitałowej Kino Polska TV SA po trzech kwartałach 2020 roku będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Bogusławem Kisielewskim. Spotkanie odbędzie się w piątek, 27 listopada 2020 r. o godz. 13:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 27 listopada 2020 r. o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.