Debiut Incuvo na NewConnect oraz produkcja gier VR – czat z prezesem zarządu, Andrzejem Wychowańcem
Obrazek użytkownika Czaty
14 sty 2021, 06:22

Debiut Incuvo na NewConnect oraz produkcja gier VR – czat z prezesem zarządu, Andrzejem Wychowańcem

Spółka Incuvo działa na rynku gier od blisko 10 lat. Aktualny model biznesowy firmy zakłada produkcję i portowanie gier na sprzęt dedykowany wirtualnej rzeczywistości. Do tej pory Incuvo przeportowało na gogle VR takie tytuły jak Layers of Fear czy Blair Witch od Bloober Team.

Aktualnie studio pracuje nad VR-owym portem gry Green Hell od Creepy Jar. Incuvo jest na etapie implementacji ostatnich mechanik w grze. Premiera tytułu w wersji na PC VR pojawi się w drugiej połowie 2021 roku. Wcześniej studio planuje wersję alpha (Q1 2021) oraz beta (Q2 2021). Spółka ma w planach także produkcję własnych tytułów VR-owych, bazujących na znanych IP, w tym tytułów filmowych.

Spółka przygotowuje się do debiutu na rynku NewConnect, który nastąpi już 13 stycznia 2021 roku. W czerwcu 2020 roku Incuvo pozyskało 2,8 mln zł w ramach emisji akcji. Środki zostały przeznaczone na m.in. na intensyfikację prac nad VR-ową odsłoną największego projektu z elementami survivalowymi, Green Hell.

O debiucie Incuvo na rynku NewConnect oraz rynku gier wirtualnej rzeczywistości będzie można porozmawiać z prezesem zarządu Incuvo, Andrzejem Wychowańcem. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 14 stycznia 2021 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 14 stycznia 2021 r. o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.