Perspektywy rozwoju Grupy NEUCA – czat z prezesem zarządu, Piotrem Sucharskim
Obrazek użytkownika Czaty
28 sty 2021, 06:17

Perspektywy rozwoju Grupy NEUCA – czat z prezesem zarządu, Piotrem Sucharskim

Grupa NEUCA od 30 lat działa w obszarze ochrony zdrowia, łącząc synergicznie potrzeby farmaceutów, producentów i pacjentów. Jest liderem rynku hurtowej dystrybucji farmaceutyków w kraju. Klientami strategicznymi Grupy NEUCA są niezależni aptekarze, których Grupa wspiera ich w codziennym prowadzeniu aptek, dostarczając narzędzi do budowania konkurencyjności i rentowności.

NEUCA dba o zdrowie pacjentów rozwijając sieć przychodni lekarskich. Jest ekspertem w segmencie badań klinicznych, realizuje ambitne projekty telemedyczne, z powodzeniem działa w branży e-commerce. Jest również doświadczonym producentem leków i preparatów aptecznych.

Grupa NEUCA konsekwentnie realizuje swoją strategię, dzięki czemu wyniki finansowe z roku na roku ulegają poprawie. Spółka umacnia swoją pozycję rynkową i jednocześnie zapewnia ciągłość dostaw leków do aptek i szpitali, wypełniając kluczową rolę w polskim systemie ochrony zdrowia.

O bieżącej sytuacji oraz planach rozwoju Grupy NEUCA będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Piotrem Sucharskim. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 28 stycznia 2021 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 28 stycznia 2021 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.