Debiut Atomic Jelly na NewConnect oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Bartoszem Rakowskim

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Czaty
10 lut 2021, 06:10

Debiut Atomic Jelly na NewConnect oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Bartoszem Rakowskim

Atomic Jelly prowadzi działalność na rynku gier wideo od 2016 roku. Pierwszymi projektami spółki były 303 Squadron: Battle of Britain oraz Project Remedium. Aktualnie Atomic Jelly prowadzi prace nad Truck Mechanic: Dangerous Paths oraz Space Mechanic Simulator. W ramach Festiwalu Gier Steam spółka udostępniła demo obu produkcji.

Spółka Atomic Jelly zadebiutuje na NewConnect już 9 lutego br. Nie będzie on poprzedzony ofertą akcji. Jednym z głównych akcjonariuszy spółki jest Grupa PlayWay.

O debiucie Atomic Jelly na rynku NewConnect oraz perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Bartoszem Rakowskim. Spotkanie odbędzie się w środę, 10 lutego 2021 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 10 lutego 2021 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.